Sadarbības Partneri

Sākums / Sadarbības Partneri

SIA “Sauna serviss” sadarbības partneri un galvenie piegādātāji

TylöHelo

saunas krāsnis, kamīni, pirts aksesuāri, tvaika kabīnes, infrasarkano staru kabīnes, saunu moduļi, tvaika ģeneratori

SIA “Sauna serviss” – oficiālais TylöHelo importētājs un dīleris Latvijā.

Somijas uzņēmums TylöHelo ir viens no lielākajiem saunas un tvaika pirts aprīkojuma ražotājiem pasaulē, kura ražotnes ir izvietotas Somijā, Zviedrijā, Vācijā un Amerikas savienotajās valstīs.

SIA “Sauna serviss” saviem klientiem piedāvā iegādāties TylöHelo ražotus, kvalitatīvus saunas krāsns modeļus, tvaika ģeneratorus, gatavas saunas un infrasarkano staru kabīnes, vadības paneļus un dažādus pirts aksesuārus.

Vairāk info par TylöHelo piedāvāto produkciju:

https://www.tylohelo.com/en-gb/tylohelo-electric-sauna-heaters

Kastor

Malkas krāsnis, kamīni

Somu ražotājs Kastor, jau vairāk nekā 100 gadus ir pasaulē zināms malkas krāšņu un kamīnu ražotājs. Izmantojot iegūtās zināšanas un aktuālos inženiertehniskos risinājumus, Kastor ir izstrādājis krāšņu un kamīna modeļus, kuri uzkarsē krāsni, patērējot minimāli nepieciešamo daudzumu koksnes, lai uzsildītu telpu.

Kastor malkas krāšņu un kamīnu ražošanā, katrā krāsns modelī un detaļā tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un modernu dizainu.

Kastor tā ir īstu pirts cienītāju atpazīstamības zīme, kas novērtē kvalitāti un izvēlas labāko.

Vairāk info par Kastor piedāvāto produkciju:

https://www.tylohelo.com/en-gb/wood-burning-sauna-heaters

EOS

saunas krāsnis, kamīni, pirts aksesuāri, infrasarkano staru kabīnes, saunu moduļi, tvaika ģeneratori

Vācijas pirts lietu ražotājs EOS ir uzņēmums, kura produkti izceļas ar inovatīvu dizainu un izcilu vācu kvalitāti.

SIA “Sauna serviss” kā EOS pārstāvis Latvijā, saviem klientiem piedāvā iegādāties dažāda veida un klases EOS ražotās saunas krāsnis, modernus vadības paneļus, infrasarkano staru saunas aprīkojumu un kabīnes, tvaika un ledus ģeneratorus, SPA telpu un pirts aprīkojumu.

Vairāk info par EOS piedāvāto produkciju:
http://www.eos-sauna.com/en/products

WEDI

ūdens izturīgas būvniecības plāksnes, būvniecības moduļi

Wedi ir Vācijas uzņēmums, kurš būvniecības tirgū darbojas jau 30 gadus, 36 valstīs. Wedi ir izstrādājis inovatīvu, būvniecībā viegli izmantojamu materiālu – hidroizolētas celtniecības plāksnes, kuras ir ļoti vieglas un ūdens izturīgas.

SIA “Sauna serviss”, Wedi būvniecības materiālus izmanto, veicot tvaika pirts izbūvi, un, kā oficiālais Wedi pārstāvis Latvijā, piedāvā iegādāties Wedi celtniecības plāksnes un būvniecības moduļus par īpaši izdevīgām cenām gan individuālai lietošanai, gan vairumā.

Wedi izstrādāto būvniecības materiālu var izmantot vannas istabu apdarē, balkonu un terašu segumam, dzīvojamo istabu apdarē, kā arī SPA teritoriju ierīkošanā. Wedi materiāls ir absolūti unikāls, izturīgs, viegli pielietojams, griežams un savienojams un, galvenais 100% ūdens izturīgs. Strādājot ar Wedi materiālu, uz pusi, var samazināt darba spēka izmaksas būvniecības objektā.

Vairāk info par Wedi piedāvāto produkciju:
http://www.wedi.de/en/products/

Cariitti

LED gaismu risinājumi

Somu LED gaismu ražotājs Cariitti ir SIA “Sauna serviss” sadarbības partneris, kopš 2012.gada. Pats uzņēmums gaismas iekārtu ražotāju tirgū darbojas jau kopš 1967.gada.

Cariitti piegādā SIA “Sauna serviss” LED gaismas, optisko šķiedru apgaismes sistēmas un gaismas projektorus. Cariitti produkti ir funkcionāli, moderni un viegli lietojami. Produktu izstrāde un dizains tiek veikts Somijā.

SIA “Sauna serviss” saviem klientiem uzstāda un piedāvā iegādāties tikai augstākās klases kvalitātes Cariitti produktus.

Vairāk info par Cariitti piedāvāto produkciju:
https://www.cariitti.fi/en/products/

Steuler

keramikas flīzes

Vācijas flīžu ražotājs Steuler ir uzņēmums, kura mozaīkas tipa keramikas flīzes SIA “Sauna serviss” izmanto, veicot tvaika pirts apdares darbus.

Steuler Tiles-Group piedāvājumā ir plaša keramikas flīžu izvēle, kas dot iespēju izveidot tvaika pirts telpai, kā arī savai dzīvojamai telpai un individuālajai gaumei atbilstošu dizainu.

Vairāk info par Steuler piedāvāto produkciju:
http://www.steuler-fliesen.de/en/kollektion

Blumenberg

baļļas, spaiņi – ūdenskritumi, koka vannas, ķipīši, karotes

Vācu uzņēmums Blumenberg, ar vairāk nekā 100 gadus ilgu pieredzi koka izstrādājumu ražošanā, ir noteicis standartu, kādiem jābūt kvalitatīviem un funkcionāliem pirts lietu izstrādājumiem.
Blumenberg SPA telpu koka izstrādājumi ir kvalitatīvi, tie mitruma ietekmē neplaisā, nemaina izmēru, ir ūdens izturīgi, neuzbriest un kalpo ilglaicīgi. Blumenberg produkcija, galvenokārt, ir no kambalas (tumšas krāsas) vai lapegles (gaišas krāsas). Abiem koka veidiem ir ļoti augsta dabiskā ūdens pretestība. Sakarā ar minimālajām koka mitruma svārstībām, šiem produktiem ir neierobežots kalpošanas laiks.
Grācas Medicīnas universitātes neatkarīgais mikrobioloģiskais pētījums ir apliecinājis, ka īpašais pārklājums, no tehniskā viedokļa, higiēnas un kopšanas ziņā ir pielīdzināms keramikas flīzēm. Blumenberg produkciju ir ļoti viegli tīrīt, tīrīšanai droši var izmantot arī jebkuru vannas istabas tīrīšanas līdzekli.

Camylle

tvaika pirts, saunas, SPA zonas aromāti

Camylle ir atpazīstams franču zīmols tvaika pirts, saunas un SPA zonas aromātu pasaulē.
Camylle aromātu pamatā ir dabīgie augu bāzes ekstrakti, kas lieliski šķīst ūdenī un nebojā sildelementus un iekārtas.
Tvaika pirts aromātiem ir ļoti koncentrēta piena bāze, kas pilnībā šķīst ūdenī un iegūta no 100% tīras, dabīgas ēteriskās eļļas emulsijas.
Saunām paredzētais aromāts pilnībā izšķīst ūdenī, un lejot to uz saunas akmeņiem, nebojā apakšā esošos sildelementus, kā tas notiek lietojot ķīmiskos aromterapijas līdzekļus.

WDT Werner Dosiertechnik

dozācijas iekārtas saunām un tvaika pirtīm, sāls ģeneratori, inhalācijas sistēmas, aromātu padeves sistēmas, piedzīvojumu duša

WDT Werner Dosiertechnik ir vācu uzņēmums, kurš ražo peldbaseinu, SPA iekārtu un ūdens attīrīšanas sistēmas – dozācijas iekārtas saunām un tvaika pirtīm, sāls ģeneratori, inhalācijas sistēmas, aromātu padeves sistēmas, piedzīvojumu dušas ar gaismas terapiju, aromātu, dažādām skaņām, tropu lietu un mainīgu ūdens temperatūru.
WDT Werner Dosiertechnik filozofija ir panākt labākus risinājumus, izmantojot dialogu un konstruktīvu diskusiju.

Aqua industrial group

ūdens filtri un dozācijas iekārtas

Aqua industrial group ir itāļu ražotājs, kurš specializējies ūdens filtru un dozācijas iekārtu ražošanā. Ražotājs pielāgo produktus tirgus vajadzībām, rodot risinājumus ikviena vajadzībām. Aqua industrial group izmanto tehnoloģiski pilnveidotas sistēmas, sākot no inovatīviem risinājumiem līdz augstas kvalitātes ūdens filtrēšanas izstrādājumiem.

SIA “Sauna serviss”
Tālrunis: (+371) 67887857
Mobilais tālrunis: (+371) 29420599
Biķernieku iela 162a, Rīga, Latvija, LV-1079