Sāls alas izbūve

Sākums / Būvniecība / Sāls alas izbūve

Sāls alas (grotto) izbūve, sāls istabas izbūve.

 

Sāls alas (grotto), sāls istabas izbūve,  ko piedāvā SIA “Sauna serviss”, tiek veikta no sāls paneļiem un/ vai sāls akmeņiem. Telpa var tikt izklāta arī ar balto sāli vai kombinēta ar akmens paneļiem un beramo, rupjo jūras sāli. Temperatūra sāls alas (grotto) vai sāls istabas telpā svārstās no 21°C līdz 30°C, radot iespaidu, ka atrodaties īstā sāls alā.

 

Lai papildinātu sāls efekta iedarbību sāls alā (grotto) vai sāls istabas telpā,  SIA “Sauna serviss” saviem klientiem piedāvā izmantot sāls ģeneratorus. Sāls ģenerators piesātinās gaisu sāls alas (grotto) vai sāls istabas telpā ar daudz lielāku jūras gaisa koncentrāciju.  Sāls ģenerators daudzkārt palielinās pozitīvo efektu, ko sniedz atrašanās sāls alas (grotto) vai sāls istabas telpā. Sāls ģenerators pastiprinās terapeitisko iedarbību, ko sniedz atrašanās sāls alas (grotto) vai sāls istabas telpā. Atrodoties sāls alas (grotto) vai sāls istabas telpā straujāk tiks attīrīti elpošanas ceļi, tiks atvērti dziļākie plaušu rajoni, sniedzot nomierinošu efektu pret stresu.

 

Atrašanās sāls alas (grotto) vai sāls istabas telpā nomierinās, attīrīs elpošanas ceļus no piesārņotā gaisa sodrējiem. Sāls ala un sāls istaba uzlabos garīgo labsajūtu, palīdzēs cīnīties ar alergēniem. Sāls iedarbība attālinās novecošanās procesus, uzlabos koncentrēšanās spējas, vielmaiņu, atjaunos organismu un sniegs svaiguma sajūtu.

SIA “Sauna serviss”
Tālrunis: (+371) 67887857
Mobilais tālrunis: (+371) 29420599
Biķernieku iela 162a, Rīga, Latvija, LV-1079