Infrasarkano staru pirts izbūve

Sākums / Būvniecība / Infrasarkano staru pirts izbūve

Infrasarkano staru pirts izbūve, infrasarkano staru kabīnes uzstādīšana.

SIA “Sauna serviss” veic infrasarkano staru pirts izbūvi, kā arī piedāvā iegādāties jau gatavas zviedru ražotāja Tylo infrasarkano staru kabīnes.

Infrasarkano staru pirts izbūve un infrasarkano staru kabīnes izbūve, tiek veikta no dabīgā koka, aprīkojot to ar infrasarkanajiem radiatoriem, kas nodrošina siltuma procedūru ietekmi uz organismu. Grīdas un sienas tiek izgatavotas no koka, kombinējot tās ar stiklu vai akmeni.

Infrasarkano staru pirts un infrasarkano staru kabīne, atšķirībā no parastās saunas iedarbojas uz ādu caur infrasarkano starojumu, nevis gaisu. Temperatūra infrasarkano staru pirts telpā un infrasarkano staru kabīnē svārstās no 30°C līdz 70°C.

Infrasarkano staru pirts telpas un  infrasarkano staru kabīnes materiāls:

 •  Kanādas ciedrs – koksne ir piesātināta ar ēteriskajām eļļām, tāpēc saunā būs patīkams aromāts;
 •  hemloks (hemlock), jeb Kanādas priede – izturīgs un ilgi kalpojošs materiāls, kas labi izskatās, satur lielu daudzumu ēteriskās eļļas;
 •  liepa – tīrs un viendabīgs materiāls, ar patīkamu aromātu, piemīt nomierinošs efekts; piemērota koksne, cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, tā neplaisā, nevērpjas un neizžūst, palīdz samazināt mitruma līmeni saunas apmeklējuma laikā, tādējādi uzlabojot mikroklimatu, palielinot efektivitāti;
 •  priede – izturīgs materiāls, izturīgs pret puvi, izžūstot nav tendēts uz sasprēgāšanu.

Infrasarkanās staru kabīne var būt dažādu izmēru, un dažādas ietilpības. Tāpēc pirms iegādes būtu jāizvērtē iespējas telpām, kā arī to, cik daudz cilvēku vienlaicīgi atradīsies infrasarkano staru kabīnē. Infrasarkano staru kabīnes var būt gan vienvietīgas, gan tajās var ietilpt līdz pat 10 cilvēkiem. Tās ir piemērotas uzstādīšanai veselības centros, sporta klubos un SPA salonos, dzīvojamajā mājā un dzīvoklī.

Infrasarkanā staru pirts palīdz ādai attīrīties, atbrīvoties no kaitīgām vielām, paaugstinot ādas tvirtumu un izlīdzinot grumbas. Regulāri infrasarkano staru pirts apmeklējumi labvēlīgi ietekmē veselību un uzlabo imunitāti. Infrasarkano staru pirts apmeklējums atšķiras no parastās saunas. Trīsdesmit minūtes ir pilnīgi pietiekami, lai organisms saņemtu visu nepieciešamo, ko sniedz šāda pirts.

Infrasarkano staru pirts, infrasarkano staru kabīnes priekšrocības:

 •  komfortabla temperatūra, organisms nepārkarst;
 •  ieteicama cilvēkiem ar sirds un asinsvadu saslimšanām, kā arī un tiem, kuriem nepatīk karstas pirtis vai arī viņi nespēj izturēt karstumu;
 •  uzsilst īsā laikā (līdz 15 minūtēm);
 •  aizņem maz vietas;
 •  patērē maz enerģijas (1,5 kw – 3 kw, mazāk nekā tējkanna, kas patērē 2,2 kw – 3 kw);
 •  lētāka ekspluatācijā, salīdzinot ar parasto saunu;
 •  vienkārša montāža un mobilitāte.

SIA “Sauna serviss”
Tālrunis: (+371) 67887857
Mobilais tālrunis: (+371) 29420599
Biķernieku iela 162a, Rīga, Latvija, LV-1079