Aukstuma istabas izbūve

Sākums / Būvniecība / Aukstuma istabas izbūve

Aukstuma istaba, sniega istaba, ledus strūklaka (ledus ģenerators)

 

SIA “Sauna serviss” piedāvā dažādus atvēsināšanās risinājumus pēc saunas vai tvaika pirts procedūrām. Ir pieejamas sekojošas atvēsināšanās iespējas: aukstuma istaba, sniega istaba, ledus strūklaka (ledu ražo ledus ģenerators).

Aukstuma istabas, sniega istabas temperatūra svārstās no + 5°C līdz – 5°C.

 

Ledus strūklaka, ar ledus ģeneratora palīdzību ražo ledus kristālus. Ledus ģenerators var tikt uzstādīts gan kā dekora elements SPA telpās, gan arī kā līdzeklis, lai atvēsinātos pēc saunas, somu pirts, krievu pirts, sāls pirts vai tvaika pirts apmeklējuma. Ledus gabaliņi ļoti patīkami atvēsinās pēc saunas vai tvaika pirts apmeklējuma un iedarbosies uz ādu kā savdabīgs skurbis.

 

Aukstuma istaba, sniega istaba ir risinājums cilvēkiem, kuriem pēc saunas vai tvaika pirts nepatīk atvēsināties aukstā dušā vai ledus aukstā baseinā. SIA “Sauna serviss” piedāvā izbūvēt istabu, kurā gan sienas, gan grīda, gan griesti būs no ledus un sniega. Aukstuma istabas telpā vai sniega istabas telpā varēs ieiet atvēsināties un notrīties ar sniegu, tā uzlabojot ķermeņa asinsriti un ādas stāvokli. Auksta gaisa un sniega kombinācija ļaus atvēsināties, atvieglos sāpes un sniegs labu relaksāciju, atjaunos un uzmundrinās.

 

Aukstums ķermenim ir tikpat svarīgs kā siltums. Aukstā telpā ķermenis automātiski atbrīvo enerģiju, lai sasildītu ķermeni, tas palielina enerģiju un šūnu darbību tauku sadedzināšanai. Aukstā un karstā gaisa kombinēšana palīdz ādai atjaunoties, uzlabo tās krāsu, samazina krunciņas un celulītu.

SIA “Sauna serviss”
Tālrunis: (+371) 67887857
Mobilais tālrunis: (+371) 29420599
Biķernieku iela 162a, Rīga, Latvija, LV-1079