Konsultācijas

Sākums / Konsultācijas

Konsultācijas, pirts projektu izstrāde, pirts renovācija, pirts būvniecība, pirts izbūve, pirts remonts, elektriskās pirts krāsnis un malkas pirts krāsnis.

 

SIA “Sauna serviss” darbība aptver dažādas ar pirts izbūvi un ar pirts aprīkojuma tirdzniecību saistītas jomas. Klientiem piedāvājam kompleksu pakalpojumu klāstu: pirts projektu izstrāde, pirts renovācija, pirts būvniecība, pirts izbūve, pirts remonts, elektriskās pirts krāsnis un malkas pirts krāsnis, to tirdzniecība un remonts.

SIA “Sauna serviss” meistari izstāstīs par tvaika pirts, turku pirts, hammam, infrasarkano staru pirts, sāls pirts vai saunas atšķirībām un palīdzēs izvēlēties jūsu pirts telpai piemērotāko risinājumu, kā arī tiekoties klātienē, uz vietas izvērtējot apstākļus, piedāvās labāko pirts izbūves variantu un piemērotākos materiālus.

SIA “Sauna serviss” speciālisti palīdzēs atrisināt tehniska rakstura problēmas, ja gadīsies ķibele ar jūsu malkas pirts krāsni vai būs salūzusi elektriskā pirts krāsns. SIA “Sauna serviss” specializējas somu ražotāja Helo un vācu ražotāja EOS elektrisko pirts krāšņu un Kastor malkas pirts krāšņu remontā un tirdzniecībā.

 

Ņemot vērā Latvijas mainīgos laika apstākļus un klimata īpatnības (temperatūras svārstības, elektrības pārtraukumu biežumu, mitrumu), saunai un tvaika pirtij ir nepieciešama regulāra apkope. Lai jūsu sauna vai tvaika pirts kalpotu ilgi un sagādātu pozitīvas emocijas, ir vērts lūgt padomu pieredzējušiem SIA “Sauna serviss” speciālistiem.

SIA “Sauna serviss”
Tālrunis: (+371) 67887857
Mobilais tālrunis: (+371) 29420599
Biķernieku iela 162a, Rīga, Latvija, LV-1079