Tirdzniecība

Sākums / Tirdzniecība

Elektriskās pirts krāsnis

Pirts vadības paneļi

Malkas pirts krāsnis

Tvaika ģeneratori

Sāls ģeneratori

Infrasarkano staru kabīnes

Tvaika kabīnes

Pirts termometri

Pirts higrometri

Pirts spaiņi, karotes

Piedzīvojumu duša

Tvaika pirts un saunas aromāti

Spainis ūdenskritums

Pirts apdares materiāli

Wedi ūdens izturīgas būvniecības plāksnes

Wedi būvniecības moduļi

Cariitti otptisko šķiedru apgaismes sistēmas

Steuler keramikas flīzes

Arctic Spas āra spa masāžas vannas     

 

SIA “Sauna serviss” veikalā – noliktavā Biķernieku ielā 162a, Rīgā, pastāvīgā ekspozīcijā ir pieejamas vairāk kā 40 dažāda tipa vācu ražotāja EOS, somu ražotāju TYLO un HELO elektriskās pirts krāsnis, kā arī somu ražotāja Kastor malkas krāsnis. Kā arī pie mums atradīsiet dažāda veida aprīkojumu un aksesuārus saunas un tvaika pirtīm un, ja kaut kas nebūs pieejams uz vietas, to pasūtīsim no mūsu sadarbības partneriem un piegādāsim jums iespējami īsā laikā.

SIA “Sauna serviss” attīstās un nepārtraukti paplašina veikala sortimentu, lai saviem klientiem varētu piedāvāt daudzveidīgu preču klāstu. SIA “Sauna serviss” meistari saviem klientiem piedāvā tikai labāko, jo paši izvēlas strādāt tikai ar kvalitatīvu un pārbaudītu saunas un tvaika pirts aprīkojumu.

SIA “Sauna serviss” veikalā – noliktavā ir iespējams saņemt konsultāciju un iegādāties sev piemērotāko pirts krāsns modeli – elektrisko pirts krāsni vai malkas pirts krāsni. Mūsu speciālisti sniegs jums labākos ieteikumus un izstāstīs par katru saunas krāsns modeli un ieteiks jums piemērotāko. Ar SIA “Sauna serviss” piedāvāto preču klāstu un galvenajiem piegādātājiem un sadarbības partneriem var iepazīties sadaļā – Sadarbības partneri

SIA “Sauna serviss”
Tālrunis: (+371) 67887857
Mobilais tālrunis: (+371) 29420599
Biķernieku iela 162a, Rīga, Latvija, LV-1079